Iluminace 2008, 20(1):147-159

Města, kina a diváci. O dějinách recepce, lokálním výzkumu a multikinech. Rozhovor s Markem Jancovichem

Pavel Skopal, Petr Szczepanik

Rozhovor s Markem Jancovichem se věnuje problémům recepčních studií a výzkumu publika a jejich metodologii.

Klíčová slova: filmoví historici, filmová recepce, filmová věda a výzkum, model recepce

Cities, cinemas and audiences. On the history of reception, local research and multiplexes. Interview with Mark Jancovich

The interview with Mark Jancovich focuses on the problems of reception studies and audience research and their methodology.

Keywords: film historians, film reception, film studies and research, reception model

Zveřejněno: 1. březen 2008  Zobrazit citaci

ACS AIP APA ASA Harvard Chicago IEEE ISO690 MLA NLM Turabian Vancouver
Skopal, P., & Szczepanik, P. (2008). Města, kina a diváci. O dějinách recepce, lokálním výzkumu a multikinech. Rozhovor s Markem Jancovichem. Iluminace20(1), 147-159
Stáhnout citaci

Tento článek je publikován v režimu tzv. otevřeného přístupu k vědeckým informacím (Open Access), který je distribuován pod licencí Creative Commons Attribution 4.0 International License (CC BY 4.0), která umožňuje distribuci, reprodukci a změny, pokud je původní dílo řádně ocitováno. Není povolena distribuce, reprodukce nebo změna, která není v souladu s podmínkami této licence.