Iluminace 2015, 27(2):73-82
Překlenout propast mezi analogovými dějinami filmu a digitální technologií. Rozhovor s Barbarou Flueckigerovou
Rozhovor se švýcarskou zvukařkou a současnou filmovou teoretičkou, profesorkou na katedře filmových studií v Curychu a publicistkou Barbarou Flueckigerovou a její stručný profesní profil.
Klíčová slova: Barbara Flueckiger, švýcarská zvukařka, filmová historička, analogový film, digitální technologie, barva ve filmu
Bridging the Gap Between Analog History of Film and Digital Technologies. An Interview with Barbara Flueckiger
An interview with Swiss sound designer and contemporary film theorist, professor at the Department of Film Studies in Zurich and publicist Barbara Flueckiger and her brief professional profile.
Keywords: Barbara Flueckiger, Swiss sound engineer, film historian, analogue film, digital technology, film colors
Zveřejněno: 1. červen 2015 Zobrazit citaci
Tento článek je publikován v režimu tzv. otevřeného přístupu k vědeckým informacím (Open Access), který je distribuován pod licencí Creative Commons Attribution 4.0 International License (CC BY 4.0), která umožňuje distribuci, reprodukci a změny, pokud je původní dílo řádně ocitováno. Není povolena distribuce, reprodukce nebo změna, která není v souladu s podmínkami této licence.